Skládací zahradní židle Black / Silver PATIO
Kód: DA-47909Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5904134479099 |
| product color: | černá|šedá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Flower |
| product depth: | 45 cm |
| product max load: | 100.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




