Antracitová zahradní židle Doha PATIO
Kód: DA-46232Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078480831 |
| product color: | antracitová |
| product material: | polyethylen|ocel |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Doha |
| product depth: | 54 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




