Skládací zahradní křeslo Madera D029-03TB PATIO
Kód: DA-464726Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 5904134482488 |
| product color: | černá|červená |
| product material: | hliník|textil |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Madera |
| product depth: | 53 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Nelze rozkložit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




